Všetky kategórie

home>Novinky

Kang Biotech usporiadal výročnú párty

Čas: 2024-01-29 Počet zobrazení: 45

26. januára 2024 usporiadala spoločnosť Kang Biotech výročnú párty. Do tejto aktivity sa môže zapojiť každý. Nasleduje ročný proces večierkov:

1. Úvodný prejav: Hostiteľ prednesie úvodný prejav výročnej schôdze. Vitajte a ďakujeme prítomným.

2.Previerka spoločnosti: zhodnotiť prácu za uplynulý rok, vrátane úspechov rôznych oddelení, míľnikových udalostí, ako aj uznania a odmeny zamestnancov. Tento segment je určený na motiváciu zamestnancov a posilnenie tímového ducha.

3. Interaktívny odkaz: organizujte niekoľko interaktívnych aktivít, žrebovanie šťastia, malé hry.

4. Uznanie a ocenenie: oceniť a odmeniť zamestnancov, ktorí v minulom roku podávali dobré výkony.

5. Súhrnný prejav: Generálny riaditeľ predniesol súhrnný prejav, zhodnotil celé výročné zasadnutie a opäť zdôraznil základné hodnoty spoločnosti a smerovanie budúceho rozvoja.

Hlavným obsahom a vrcholmi tejto výročnej konferencie je povzbudiť zamestnancov, aby pokračovali v tvrdej práci, ale aj zamyslieť sa nad existujúcimi problémami a priestorom na zlepšenie s cieľom poskytnúť smer a motiváciu pre rozvoj spoločnosti.  

Lianyuan Kang Biotech Co., Ltd. bola založená v roku 2011 so sídlom v Loudi High-tech Zone, provincia Hunan, na ploche 50 akrov produkčného bývania. Teraz má desiatky tisíc akrov horkej pomarančovej výsadbovej základne, je odhodlaná hĺbkovo spracovávať citrusové plody, citrusové funkčné komponenty komplexný vývoj a využitie high-tech podnikov, spoločnosť má 29 patentov na vynálezy, je súbor výsadby, výskum a vývoj, výroba a predaj v jednom z high-tech podnikov.

Od svojho založenia sa spoločnosť sústredila na vývoj citrusových funkčných zložiek a vyvinula päť sérií produktov: Séria sladkých príchutí (Neohesperidin Dihydrochalcon, NHDC, naringenín dihydrochalcon, zložené sladidlo), grapefruitový extrakt a radu derivátov (apigenín, naringín, naringenín, floretín, grapefruitový flavón), citrusový extrakt a rad jeho derivátov (neohesperidín, hesperidín, hesperetín, polymetoxyflavón PMFS, synefrín, olejový extrakt Selaginella radu (neroli olej, petitgrainový olej, neroli hydrosol). Prihlásilo sa na 29 patentov na vynálezy a sa zaviazala poskytovať výživové a sladké riešenia pre potravinársky priemysel.

Kang Biotech sa zameriava na inovácie, neustále vytvára hodnotu pre zákazníkov a je ochotný sa rozvíjať spolu so zákazníkmi.

1-pic

2-pic

3-pic

4-pic

Horúce kategórie