Všetky kategórie

home>Novinky

Spoločnosť Kang Biotech usporiadala aktivitu pri zbere pomarančov

Čas: 2024-01-10 Počet zobrazení: 22

23. decembra 2023 usporiadala spoločnosť Kang Biotech aktivitu pri zbere pomarančov. Do tejto aktivity sa môže zapojiť každý a môže si vybrať 10 kg. 

Táto činnosť pri zbere pomarančov priniesla našej spoločnosti mnoho pozitívnych účinkov. Zvyšuje nielen povedomie o spolupráci a súdržnosti medzi zamestnancami, ale posilňuje aj schopnosť komunikácie a spolupráce v rámci tímu. Aktivita zároveň poskytuje zamestnancom možnosť oddýchnuť si a užiť si tímovú zábavu. Veríme, že táto aktivita zohráva pozitívnu úlohu pri podpore rozvoja spoločnosti a rastu jej zamestnancov.  

图片 11

Lianyuan Kang Biotech Co., Ltd. bola založená v roku 2011 so sídlom v Loudi High-tech Zone, provincia Hunan, na ploche 50 akrov produkčného bývania. Teraz má desiatky tisíc akrov horkej pomarančovej výsadbovej základne, je odhodlaná hĺbkovo spracovávať citrusové plody, citrusové funkčné komponenty komplexný vývoj a využitie high-tech podnikov, spoločnosť má 29 patentov na vynálezy, je súbor výsadby, výskum a vývoj, výroba a predaj v jednom z high-tech podnikov.

Od svojho založenia sa spoločnosť sústredila na vývoj citrusových funkčných zložiek a vyvinula päť sérií produktov: Séria sladkých príchutí (Neohesperidin Dihydrochalcon, NHDC, naringenín dihydrochalcon, zložené sladidlo), grapefruitový extrakt a radu derivátov (apigenín, naringín, naringenín, floretín, grapefruitový flavón), citrusový extrakt a séria jeho derivátov (neohesperidín, hesperidín, hesperetin, polymetoxyflavón PMFS, synefrín, extrakt selaginely (Amentoflavon), séria citrusových pektínov (citrusový pektín, citrusová vláknina) a séria citrusových esenciálnych olejov (neroli olej, Petitgrain oil, neroli hydrosol). Prihlásila sa na 29 patentov na vynálezy a je odhodlaná poskytovať výživové a sladké riešenia pre potravinársky priemysel.

Kang Biotech sa zameriava na inovácie, neustále vytvára hodnotu pre zákazníkov a je ochotný sa rozvíjať spolu so zákazníkmi. Tešíme sa na stretnutie s vami na NEII Shenzhen 2023 a na spoluprácu pri vytváraní lepšej budúcnosti. 


Horúce kategórie