Všetky kategórie

home>Novinky

Kang Biotech --- Kantonský veľtrh, globálne zdieľanie

Čas: 2023-12-04 Počet zobrazení: 49

Od 30. októbra do 4. novembra 2023 sa s vami Kang Biotech stretne na kantonskom veľtrhu 2023.

Od 30. októbra do 4,2023. novembra 134 sa v medzinárodnom kongresovom a výstavnom centre Pazhou bude konať 12.2. kantonský veľtrh. Spoločnosť Kang Biotech sa úžasne objavila v stánku 25C12.2 v hale XNUMX (výstavný priestor potravín) v zóne B. Mnoho domácich a zahraničných zákazníkov zanechalo svoje kontaktné informácie a dohodlo predaj, aby sa spojili, čím sa veľa získalo.

Kang Biotech je technologicky vyspelý biologický podnik, ktorý sa zaviazal k hĺbkovému spracovaniu a komplexnému využitiu citrusových plodov a teraz má desiatky tisíc akrov výsadby horkých pomarančov a 30,000 XNUMX štvorcových metrov výrobnej základne. Najväčší výrobca sladkej príchute neohesperidín dihydrochalcon (hesperidín) v Číne.

Od svojho založenia sa spoločnosť zameriava na vývoj funkčných zložiek citrusov a vyvinula tri série produktov: séria citrusových esenciálnych olejov (kvety horkého pomaranča, silice z listov); séria citrusových flavonoidov (hesperidín, naringín, apigenín atď.); Citrusový pektínový rad. Požiadali sme o 29 patentov na vynálezy, ktoré sa zaviazali poskytovať výživové a sladké riešenia v potravinárskom priemysle.

Spoločnosť získala čestné tituly high-tech podniku, provinčného vedúceho podniku na zmiernenie chudoby, provinčného vedúceho podniku pre industrializáciu poľnohospodárstva, provinčnej vedeckej popularizačnej základne, provinčného malého obrovského podniku, provinčného podnikového technologického centra atď.

Kang Biotech sa zameriava na inovácie, neustále vytvára hodnotu pre zákazníkov a je ochotný sa rozvíjať spolu so zákazníkmi.

1-pic

2-pic

3-pic

4-pic

Horúce kategórie