Všetky kategórie

home>Novinky

Stretneme sa na 27. výstave FIC v Šanghaji

Čas: 2024-03-04 Počet zobrazení: 27

Lianyuan Kang Biotech, popredná biotechnologická spoločnosť špecializujúca sa na inovatívne zložky potravín, s nadšením oznamuje svoju účasť na nadchádzajúcom 27. ročníku výstavy Food Ingredients China (FIC). Podujatie sa bude konať 20. – 22. marca 2024 v Šanghajskom národnom výstavnom a kongresovom centre.

Účastníci výstavy FIC sú srdečne pozvaní na návštevu Kang Biotech na stánku 61Y71, kde spoločnosť predstaví svoje najnovšie produkty a vývoj v oblasti potravinárskych technológií. Je to pre nás skvelá príležitosť komunikovať s našimi zákazníkmi, partnermi a odborníkmi z odvetvia. Pozývame všetkých hostí, aby navštívili náš stánok a preskúmali s nami budúcnosť potravinových prísad.

Výstava FIC je známa tým, že spája lídrov v odvetví, odborníkov a inovátorov z celého sveta, aby si vymieňali poznatky a skúmali najnovšie trendy v potravinárskom a nápojovom priemysle. Kang Biotech sa teší na spojenie s účastníkmi a na podporu nových partnerstiev počas podujatia.

Viac informácií o Kang Biotech a našej účasti na 27. výstave FIC nájdete na našej webovej stránke na adrese www.kangbiotech.com Alebo kontaktujte nás na adrese [chránené e-mailom] / [chránené e-mailom] / [chránené e-mailom].

Tešíme sa na vás na výstave FIC v stánku 61Y71 počas 20. – 22. marca 2024!
Email [chránené e-mailom];
[chránené e-mailom];
[chránené e-mailom].
Webové stránky: www.kangbiotech.com

1-pic

Horúce kategórie